Line Up 2017
aneb přesný časový rozpis

Pátek

Main stage
18.00 Los Gádžos (world music)
19.00 Třískáč (funk-ska)
20.00 P.V.A. (punk)
21.30 Positive Mind (justice core)
23.00 Shakk-Attack (heavy dub, rootstep)

Čajovna stage
16.30 vernisáž výstavy fotografíí Filipa Topola a Psích vojáků (foto: Karel Šuster, výstava potrvá do 30.7.2017)
17.00 Filmy FAMO:            
           Jáma (válečný, režie Filip Kilián, 2016, 26 min.)
           Král džungle (animovaný, režie Jan Takáč, 2016, 8 min.)

           Zlato (hraný, mysteriózní, režie Jakub Vaňo, 2016, 21 min.)
           Jindřich Štreit (dokumentární portrét, režie Jakub Jan, 2016, 21 min.)
           Autistka (obrazová báseň, režie Markus Krug, 2016, 8 min.)
           Fleur (hraný, režie Oliver Beaujard, 2016, 17 min.)
19.00 Takovej barevnej vocas letící komety (dokument o Filipu Topolovi a kapele Psí vojáci, režie Václav Kučera, 2015, 101 min.)
21.00 Filmy FAMU:
           Republika Jágr (dokument, režie Ondřej Šálek, 2016, 14 min.)
           Rybáři  (loutkový, režie Bára Anna Stejskalová, 2016, 10 min.)
           Pět jednoduchých tipů, jak najít spřízněnou duši (animovaný, režie Hana Stehlíková Nováková, 2016, 5 min.)
           Pérák: Stín nad Prahou (akční, animovaný, režie Marek Berger, 2016, 13 min.)
           Nehoda (hraný, režie Šimon Štefanides, 2016, 13 min.)
           I♥ (I love) (hraný, režie Lenka Benešová, 2016, 13 min.)

Bar stage
16.00 Payaman (ragga, raggajungle)

00.00 Vůdůkrů (rap, dancehall)
01.00 Selector Boldrik (reggae, dancehall)
03.00 Professor Ganjaman (reggae, dancehall)

Undergroud stage
22.00 DJ Monge - Radical Discoteque


Sobota

Main stage

10.00 ranní jóga se Sanpriyou

13.00 100opic - Medoušek je hrdina (loutkové představení pro děti)
14.00 BJB (folk, reggae)
15.00 H.E.M.P. (ambient, chill-out)
16.00 Bubenický workshop s Alexem Šašínem
17.00 Ambient Theatre (Riff and Roll)
18.30 Bechy & Force Major (reggae, soul)
20.00 Kapitán Demo (hip-hop)
21.30 Lister (electro, dubstep)
23.00 Myotox (hard-post-lo-fi)

Čajovna stage
09.00 filmy FAMU (repríza - podrobný rozpis výše)
10.30 Takovej barevnej vocas letící komety (dokument o Filipu Topolovi a kapele Psí vojáci, režie Václav Kučera, 2015, 101 min.)
12.00 filmy FAMO (repríza - podrobný rozpis výše)
14.00 tvořivědramatický workshop pro děti od 4 let
15.30 Filmy Romana Berkovce:

          Roma – proměny času (historický, expresivní, režie Roman Berkovec, 2016, 11 min.)
           Mediterraneum (obrazová freska ze Sardinie, režie Roman Berkovec, 2014, 22 min.)

17.00 100opic - Stará pověst (divadelní představení)
19.00 beseda o léčebném i dalším využití konopí a jeho právním statusu s MUDr. Janem Trnkou, Bc. Břetislavem Tomkem a dalšími hosty
21.00 filmy FAMU (repríza - podrobný rozpis výše)

Bar stage
10.00 Bombash (ambient, chillout, psydub)

00.00 Swabik feat. Rebela Yella (triphop)
01.30 Swamp Safari Sound (reggae, dancehall)

Undergroud stage
21.00 Full Contact (funkybreaks)
22.00 Pavel Pat (deephouse)
23.00 Daniel Cloud (techno, acidtechno)
00.00 Electro Orient Express 
(balkan, breaks)
02.00 Cycotron (drum and bass)
03.00 Fat G (raggajungle)
04.00 Bombash (raggajungle)


Neděle

Main stage
10.00 ranní jóga se Sanpriyou

13.30 Divadelní jednota Brázda (divadelní skeče)
15.00 Chichimeků (reggae)
16.30 Jahtec Jammin Job (reggae) 
18.00 ExT Band (reggae, dub)

Čajovna stage
09.00 filmy FAMO
(repríza - podrobný rozpis výše)
11.00 filmy FAMU (repríza - podrobný rozpis výše)
12.30 filmy Romana Berkovce (repríza - podrobný rozpis výše)
14.00 Filip Koryta (slam poetry)
16.00 Glajstr Duo (schlager pop)
17.30 filmy FAMO
(repríza - podrobný rozpis výše)

Bar stage
11.00 Nepal sound system (všelicos vinyl show)


20.00 The Survivors Allstars (afterparty)

 


Partneři: