Elien

Underground stage / Sobota 16.6.2018

psytrance

S elektronickou hudbou se seznámil poprvé na klubové akci. Od roku 2004 byl pravidelným návštěvníkem klubové scény jako kovaným fanoušek Hard Techna. Především pak v podání legendární plzeňské dvojice Jamal Djs (Jacker a Malda), Dje Homa a Space Djs. Zamiloval si svižný šlapavý rytmus s hutnou basou, který upřednostňuje dodnes. Později se několikrát podílel na přípravách Pig Festu. Následně na to organizuje první plzeňskou streetparty Freeday. 

Od roku 2010 se seznamuje s Psytrancem (prozatím jako fanoušek). Ten si okamžitě zamilovává pro svoji barvitost a hloubku. V roce 2012 poprvé navštěvuje Psytrance festival Amebio. Zde je unešen nejen po hudební stránce, ale především komplikovaností a detailním propracováním dekorací. Odsud si odnáší uměleckou inspiraci a chuť spolupodílet se na tomto umění. 

Téhož roku se začíná aktivně věnovat hraní a experimentovat s dekoracemi. Skrze hudbu a dekorace chce uvést diváka do světa příběhu, jenž chce vyprávět. V Psytrance si oblíbil především Forest a DarkPsy s šlapavým rytmem a s výraznými psychedelickými zvuky. Nevyhýbá se však ani Zenonesque a jiným žánrům. Jeho oblíbenými interprety jsou: Muscaria, Silent horror, Claw, Atriohm a další…
V poslední době se věnuje také Dark Progressive. 
V dekorování jsou jeho inspirací Petrix, Cyreal a Saip. V malbě a 3d dekorování upřednostňuje geometrické, až technické propracování psychedelického ztvárnění.. Náměty především vyhledává v posvátné geometrii a v přírodě.
V současnosti je členem Independent Theory :)

Facebook

 


Partneři: